Onze “allround” schoolkampioenen door de jaren heen

 

Onderstaande dansparen zijn Allround kampioen, dus over 10 dansen. 
Natuurlijk hebben we veel meer goede Allround dansparen gehad, die 2e of 3e werden,
en ook paren die alleen Ballroom of Latin dansten, en daarin de 1e plaats haalden,
maar daardoor geen “allround” kampioen konden worden.
Ik zou ze tekort doen als ik ze onderaan deze lijst niet zou noemen. 
Velen van hen staan ook op de fotopagina bij “paren van vroeger”


 

- 1983 -

RUITERSKWARTIER

 

1984

Michiel Uithof

Tiny Weida

 

1985

Henk Smit

Karin Huizinga

 

1986

Eddy de Groot

Renate de Groot

 

1987

Wybren Staamer

Yvonne de Jong

 

1988

Niet gedanst

X

 

1989

Gert Jan Dijkstra

Suzan Batstra

 

1990

Gert Jan Dijkstra

Suzan Batstra

 

1991

Jason Tjan

Claudia van Aaken

 

1992

Niet gedanst

X

 

1993

Martin Brandsma

Peggy Andringa

 

1994

Ricardo Delea

Hendrika Alta

 

1995

Marco Tadema

Cynthia van Breeden

 

1996

Jan Bosma

Daniëlla van den Borg

 

 

AMPÈRESTRAAT

 

1997

Louis Eijzenga

Bernadette Hage

 

1998

Louis Eijzenga

Josien Wassenaar

 

1999

Alexander Weggelaar

Esther Willemsma

 

2000

Erik van der Knijff

Esther Kuipers

 

2001

Mark Visser

Monique Visser

 

Periode K.

Omar Smids jr.

Diana Barwegen

 

2002

Omar Smids jr.

Mascha Ponk

 

2003

Mark Visser

Monique Visser

 

2004

Peter van der Schaaf

Karin Willekes

 

2005

Mark Visser

Monique Visser

 

2006

Mark Visser

Monique Visser

 

2007

Omar Smids jr.

Marleen Suurmeijer

 

08 - 11

Niet gedanst

X

 

2012

Jeroen Verweerde

Threa Veenstra

 

2013

Falko Leistra

Inge Roosenburg

 

2014

?

?

 

2015

 

 


Overige topparen van 1983 tot nu - die Ballroom of Latin kampioen zijn geworden

Arnold Heddema & Ingrid Tiekstra,  Ronnie Koelstra & Emmy Faber,  Frank & Beja Hofstede,
Bas van Eerden & Linda van Warmerdam,  Ronald Weggelaar & Particia v. Kammen, 
Marco Beekhuizen & Bernadette Hage, Remco & Yolanda vd Meulen, André & Melanie Kompier,
Robert Beekhuizen & Inge Roosenburg,  ,  Omar jr. & Lena Mastenbroek,  Edwin Bakker & Thea Hof
Danny Bosgraaf & Rosalie Hofman,  Jeffrey de Ligt & Caroline vd Sluis,  Jos Roosjen & Chantal Fokkinga,  Peter vd Schaaf & Karin Willekes, Stefan ten Hoeve & Fleur Hogenhout, Marcel Eefting & Theresa de Ligt, Hans & Belinda Blaauw,  Gijs Warbroek & Elske Beets, Anne Jaap de Vries & Charlotte Neef,
Peter vd Schaaf & Manon Thomas,  Bert & Froukje Piekstra, Harmen Harmsma & Stephanie Zijlstra. 



Iemand vergeten ?  mail dan even